چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

دستگاه پرکن آبمیوه

پرکن آبمیوه

ماشین سازی به آفرین  طراح و سازنده خطوط کامل بسته بندی انواع پرکن آبمیوه می باشد.

پرکن آبمیوه

آبمیوه را تقریبا همه ما می شناسیم. آبمیوه از عصاره‌ی مایع گیاهان و میوه‌ها تشکیل می شود که رقت بالایی دارد و در نتیجه به راحتی توسط افرادی که از پالپ های میوه بدشان می آید نیز خورده می شود.

آبمیوه ها در انواع سنتی با فشردن میوه ها و کارخانه ای همراه با اسانس در دسترس است. تهیه آبمیوه در خانه کار سختی نیست و بر همین اساس نیز بسیاری از افراد در خانه آبمیوه می گیرند.

آب‌میوه تازه از فشردن میوه و سبزیجات یا خیساندن آن بدون استفاده از حرارت یا حلال تهیه می‌شود. مثلاً آب پرتقال از عصاره پرتقال تهیه می‌شود. پرکن مایعات

در آب‌میوه‌هایی که در بازار عرضه می‌شوند، معمولاً فیبر یا تفاله میوه، از آب آن جدا شده؛ هرچند آب پرتقال تازه همراه با تفاله آن نیز در بازار عرضه می‌شود.

آب‌میوه گاهی به صورت غلیظ‌شده که از پرکن مایعات غلیظ ، گاهی به صورت منجمد عرضه می‌شود که در این صورت مصرف‌کننده باید مقداری آب، به آب‌میوه غلیظ‌شده بیفزاید تا غلظت طبیعی خود را بازیابد.

پر مصرف‌ترین انواع آب‌میوه؛ آب سیب، پرتقال، گریپ فروت، آناناس، گوجه فرنگی، انبه، هویج، انگور را شامل می‌شود برای کارخانجات برزگ از دستگاه های پرکن مایعات ماشین آلات بسته بندی به آفرین استفاده می گردد.

فواید آب‌میوه

آب‌میوه غالباً برای حفظ سلامتی مصرف می‌شود. مثلاً آب پرتقال حاوی ویتامین ث بیشتری است که ماشین آلات بسته بندی به آفرین با دستگاه های ریبون بلندر و میکسر پودر و پرکن مایعات حرفه ای می تواند آب آلو را تهیه که در هضم غذا کمک می‌کند. مصرف آب‌میوه اخیراً در بسیاری از کشورها افرایش یافته‌است.

زیرا آب‌میوه به عنوان منبع طبیعی در بهبود سلامتی محسوب می‌شود و همچنین در مقایسه با گذشته مردم به بالا بردن میزان سلامتی شان اهمیت بیشتری می‌دهند. مصرف زیاد آب‌میوه می‌تواند باعث بالا رفتن قند و ابتلا به دیابت شود؛ و باعث افزایش وزن نیز گردد

بسته بندی آبمیوه

بسته بندی آبمیوه

دستگاه پرکن و بسته بندی آبمیوه

ماشین سازی به آفرین ارائه دهنده بهترین دستگاه پرکن مایعات و بسته بندی آبمیوه با بالاترین کیفیت می باشد و دارای گئاهی نامه ایزو ۹۰۰۱ است. ریبون بلندر

دستگاه پرکن آبمیوه
پرکن انواع آبمیوه
دستگاه بسته بندی آبمیوه

دستگاه پرکن انواع اسموتی 

اسموتی خالص نیست و با ترکیب میوه های خرد شده تهیه می شود. درواقع وقتی اسموتی سفارش می دهید انتظار یک نوشیدنی شل و رقیق را نخواهید داشت. در جریان تهیه اسموتی میوه ها له می شوند و با آب میوه ترکیب می شوند. این مضووع برای افرادی که به نوشیدنی های نیمه مایع علاقه مندند بسیار مفید خواهد بود.

اسموتی در واقع نوعی از نوشیدنی است که اواع دستگاه های پرکن مایعات که قابلیت تطبیق بیشتری دارد یعنی شما به راحتی می‌توانید اجزای آن را تغییر دهید و جابجا کنید و تنوع پذیرتر از آبمیوه هست. برای تهیه اسموتی دست باز است مثلا به راحتی می توان از گیاهان، سبزیجات، میوه‌ها، دانه و مغزها، ادویه ها و هر چیز دیگری که دوست دارید استفاده کنید. بر این اساس می توان گفت که اسموتی برای انواع سلایق مفید است.

دستگاه پرکن سرکه

 اسموتی و آبمیوه از محبوب ترین نوشیدنی های فصلهای بهار و تابستان محسوب می شوند. اما هنوز هم تعداد افرادی که نمی دانند آبمیوه و اسموتی چه تفاوت هایی دارند کم نیستند.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، اسموتی و آبمیوه تفاوت هایی نسبتا محسوس با یکدیگر دارند. این تفاوتها باعث می شود برخی آبمیوه را بیشتر دوست داشته باشند و برخی نیز اسموتی را .

دستگاه پرکن و بسته بندی آبمیوه

تازه ترین ها