سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

ریبون بلندر

ریبون بلندر

ریبون بلندر مکانیزم میکس دستگاه ریبون بلندر به خاطر کشیده شدن دو مسیر پره حول محور شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند باعث اختلاط و میکس یکدست در مدت زمان کوتاه خواهد شد.

دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید ۳۰۴ و ۳۱۴ به سفارش مشتری ساخته می شود.

سیستم انتقال قدرت دستگاه ریبون بلندر

سیستم انتقال قدرت از طریق موتور و گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود.

ریبون بلندر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به توان اپراتور را دارد.

ماشین سازی به آفرین طراح و سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای ۱۰۰ الی ۱۰۰۰۰ لیتر می باشد.

دستگاه مخلوط کن پودر جهت میکس و مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگون به لحاظ دانه بندی می باشد.

برای اطلاع از قیمت ریبون بلندر با ما تماس بگیرید به علت نوسانات ارز قیمت ها لحظه ای و به روز می باشند.

مبنای محاسبه ظرفیت دستگاه مخلوط کن پودر با توجه به جرم حجمی و دانسیته مواد لیتر میباشد یعنی دستگاه متناسب با ظرفیتی لیتری ساخته میشود ( صد لیتر الی پنج هزار لیتری) و فضایی که پودر با توجه به جرم حجمی اشغال میکند( با رعایت حداقل و حداکثرهای ) ظرفیت مخلوط کن یا میکسر پودر میباشد.

مخلوط‌ کن‌های پودری

مخلوط کنهای پودری معمولا از جنس آهن یا استیل که در صنایع لبنی، دارویی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی وشیمیایی که خورندگی مواد دارند از گریدهای ۳۰۴ یا ۳۱۶ استیل به سفارش مشتری ساخته می شود.

سیستم انتقال قدرت در دستگاه ریبون بلندر از طریق فولی و تسمه که از موتور به گیربکس می باشد و توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود.

ریبون بلندر اصفهان

ریبون بلندر اصفهان ریبون بلندر اراک و تمامی شهرهای ایران و حتی کشورهای دیگر

دستگاه مخلوط کن پودر ماشین سازی به افرین قابلیت نصب سیستم اسانس پاش ( پاشش مایع بر روی پودر ) را دارد .

دستگاه مخلوط کن پودر دارای دریچه تخلیه از وسط بوسیله شیر پروانه ای کاملاآب بند و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده, از طریق دستگاه انتقال پودر یا اسکرو با سیستم پنوماتیک (دمپر) بدون نیاز به اپراتور را دارد. مخلوط کنهای پودری قابلیت اتصال به دستگاه کیسه پرکن و بیگ بک را دارد.

نکات مهم در انتخاب نوع دستگاه مخلوط کن پودر:

پودرها معمولا به دو دسته همگون و ناهمگون به لحاظ دانه بندی تقسیم میشوند. که برای داشتن یک میکس یکدست دو یا چند نوع پودر همگون از دستگاه مخلوط کن پودر افقی یا ریبون بلندر استفاده میشود و برای میکس کردن دو یا چند نوع پودر ناهمگون با لحاظ دانه بندی از میکسرهای روتاری، میکسر وی شکل یا وی بلندر یا دبل کن .

نکته بسیار مهم دیگر در مورد دستگاه ریبون بلندر دور خروجی شافت، انتخاب الکترو موتور و گیربکس مناسب و نداشتن نقطه کور در دستگاه میباشد.

ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه میکسرهای پودر عمودی و افقی در ظرفیتهای ۱۰۰ الی ۵۰۰۰ لیتر می باشد.

انواع دستگاه های ریبون بلندر

Ribbon Blender از بدنه یو شکل و پروانه مارپیچ dobble تشکیل شده.

ریبون بلندرها به شکلی می باشد که یک عمل میکس سه گانه سرعتی، کارا و قابل اعتماد را انجام می دهند. اندازه و ساختار پره های ریبون به گونه ای ساخته شده تا حرکت مواد در داخل محفظه به درستی انجام شود و سبب ایجاد یک مخلوط یکنواخت و تخلیه راحت مواد شود.

لطفا جهت مشاوره و انتخاب صحیح حجم و نوع میکسر با مهندسین ماشین سازی به آفرین

تماس بگیرید .

میکسر پودر

میکسر بلندر در دو شکل عمودی و افقی تولید می شود که نحوه ی طراحی آن خیلی مهم می باشد.

همین امر باعث شده که دستگاه ریبون بلندر با توانایی های مختلفی نیز طراحی و تولید شود.

برای مثال: بعضی از ترکیبات نیاز است در هنگام بلندر، دما به میزان معینی بالا رود تا ماده مورد نظر بهتر مخلوط شود.

برای همین این دستگاه دو جداره طراحی شده است. یا در طرحی دگر،دستگاه با مخزن گردان تولید شده است که با چرخش این بخش هیچ گرانول و پودری در کف مخزن باقی نمی ماند.

ریبون بلندر

انواع دستگاه های میکسر ریبون ساخت ماشین آلات بسته بندی به آفرین از سایز ۱۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر

Ribbon Blender

Different types of ribbon mixer making machines make up 100 liters up to 10000 liters

این دستگاه از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت را انجام میدهد و دریچه ای در قسمت پایینی میکسر جهت خارج کردن مواد تعبیه شده دارد. توان و قدرت موتور گیربکس براساس حجم دستگاه می باشد.

از دستگاه ریبون بلندر در خط تولید و بسته بندی، خط تولید گیاهان دارویی، ادویه جات، خط تولید انواع چاشنی هاو طعم دهنده ها و نیز در خطوط تولید صنایع لبنی و شیر خشک استفاده می شود و ماشین آلات بسته بندی به آفرین از جنس استنلس استیل که همگام با استاندارد های روز صنعت و مطابق با بهداشت است استفاده می نماید.

انواع پره های دستگاه ریبون بلندر

طراحی پره های دستگاه های ریبون بلندر خیلی حائز اهمیت می باشد. در واقع تفاوت این دستگاه ها به جنس و طراحی این پره ها بستگی دارد که به گونه ای باشد که با بالاترین سرعت مواد را به صورت یکسان پودر کن و دچار هیچ گونه زنگ زدگی و پوسیدگی نشود مخصوصا برای مصارف خوراکی و بهداشتی برای مثال میکسر ادویه ها مانند میکسر زردچوبه

پرکن مایعات

ساخت ریبون بلندر

پره های ریبون بلندر استیل با استیل ۳۰۴ و پره های بلندر استیل ۳۱۶ که ضد زنگ می باشند. انواع کارگاه ها نظیر کارگاه های خردکن زردچوبه و .. می توانند از این محصول در کارگاه صنعتی خود استفاده کنند.

این محصول ریبون بلندر دو محور از یک مخزن متحرک کپسول شکل در سایزهای مختلف برای تمامی مکان ها و کارگاه ها طراحی شده و موجود می باشد.

دستگاه بلندر یا میکسر پودر با قابلیت بلندر کردن به کوچکترین ذرات با بهترین پره های برنده با سرعت بالا به شکلی که هیچ قسمت باقی نمانده و به صورت یکدست پودر گشته است.

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش

تازه ترین ها