چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

مخزن استیل

مخزن استیل

فروش انواع مخزن استیل

ساخت انواع مخازن استیل برای موارد مختلف صنایع خیلی مهم و زیادی برای خط تولیدهایشان نیاز به مخزن استیل ضد زنگ دارند.

تمامی خوراکی ها برای میکس شدن, نیاز به تیغه هایی از جنس استیل مرغوب ضد زنگ دارند. مخصوصا خوراکی های خشک نظیر زردچوبه یا انواع پودرهای شوینده دارند.

ماشین آلات بسته بندی به آفرین سازنده انواع مخازن استیل و آهن با طراحی در سایزهای مختلف، متناسب با نیاز مشتری.

مخازن استیل و مخازن آهن

مخازن ذخیره استیل تک جداره، دو جداره و سه جداره، با میکسر و بدون میکسر

  • مخازن ذخیره استیل تک جداره، دو جداره و سه جداره، با میکسر و بدون میکسر با دورهای متغیر طراحی و ساخت انواع مخازن و مخازن با حجم های مختلف مجهز به سیستم توزیع(لودسل)، جهت توزین محصول ورودی و خروجی در ظرفیت های مختلف است.
  • ماشین سازی به آفرین تولیدکننده انواع تانکرهای استیل و آهنی در سایزهای متنوع مهندسی شده با بهترین طراح ها و مهندسان روز در سطح جهانی می باشد.
  • ساخت مخزن استیل و آهنی جهت خطوط تولید مواد غذایی، شیمیایی و دارویی ماشین آلات بسته بندی به آفرین.
  • تجهیزات جانبی قابل نصب در دستگاه مخازن استیل و آهن. و مخازن ذخیره استیل و آهن شامل دریچه بازرسی (منحول)، ترمومتر، همزن، نردبان و دریچه خروج مواد.
  • ساخت انواع مخازن با ظرفیت های بالا و مخازن هوایی مورد مصرف در صنایع و کارخانجات.
  • گروه تولیدی صنعتی مخزن استیل ماشین سازی به آفرین بالاترین کیفیت در مخزن استیل با بهترین کیفیت نصب و راه اندازی مخازن و تجهیزات ماشین آلات کارخانجات صنایع.

مزیت اصلی استیل : این آلیاژ بر خلاف فولاد های معمولی و عادی در مقابل هوا و رطوبت زنگ نمی زند.

دستگاه پرکن و درب بند خطی

موارد مورد استفاده مخازن استیل دوجداره و سه جداره :

بدلیل اینکه از مخازن استیل در مقابل انتقال حرارت و یا آتش سوزی به هر نحوی جلوگیری شود. از مخازن استیل دو جداره و یا سه جداره استفاده می گردد.

ونیز بدین صورت از مخزن ها اگر در محلی باشند که به ناچار، در معرض حرارت باشند نیز می توان از مخزن استیل دوجداره و سه جداره استفاده شود .

این مخزن استفاده های زیادی همچون استفاده در ذخیره مواد غذایی، دارویی، مواد صنعتی و موادی مانند سوخت و مشتقات آن دارد، تمامی این موارد طراحی خاص خود را می طلبد که باید لحاظ شود.

مخازن استیل تهران

در صورت اعمال فشار درون مخزن استیل به آن ها مخزن استیل تحت فشار گفته می شود.

این نوع از مخازن چه از نظر طراحی و چه از نظر جایگاه نصب ، کاملا سفارش مشتری طراحی می شود تا تمامی نیاز های کارفرما را برطرف سازد.

مخزن و میکسر استیل، پرکن و میکسر استیل برای مواد همچون شامپو، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و .. و حتی مخزن استیل برای مواد خوراکی آماده فروش می باشد.

مخزن نگه داری شیر و مخزن نگه داری روغن خوراکی

نمونه کارها را در قسمت کاتالوگ محصولات می توانید مشاهده نمایید.

مخزن استیل

دارای مخازن استنلس استیل با سابقه فعالیتی از سال ۱۳۸۰ با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح کیفی و با رعایت استانداردهای بین المللی و اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی ماشین آلات بسته بندی می باشد

مخزن ذخیره استیل

مخازن ذخیره استیل دوجداره و تک جداره خط لبنیات در صنایع لبنیاتی، مخازن ذخیره برای موارد زیادی استفاده می شود. که در اندازه های ۱۰۰ لیتر برای مخازن کوچک و ۱۵۰۰۰۰ لیتر و بیشتر برای مخازن ذخیره استیل در قسمت دریافت کننده شیر متغییر است.

پرکن مایعات

طراحی این مخازن به شکلی می باشد که سطح خارجی و داخلی این مخازن از فولاد ضدزنگ ساخته شده و امکان نصب در داخل و خارج از سالن تولید (بر حسب اندازه) را دارند.

ساخت مخزن استیل کوچک

ساخت تانکرهای استیل و آهن

ساخت انواع مخازن با ظرفیت های بالا و مخازن هوایی مورد مصرف در صنایع و کارخانجات

پاک کننده استیل

ماشین آلات بسته بندی به آفرین با توجه به شیوع ویروس کرونا ژل های مخصوص تمیزکردن، براق کردن و میکروب زدایی سطوح استیل مخصوص کارخانجات و همچنین دستگاه های اسپری مواد گندزدایی تهیه و هر رروزه تمامی سطوح و مخازن استیل را ضدعفونی کرده.

همچنین جهت کمک به وضعیت این روزها دستگاه هایی مخصوص اسپری مواد ضدعفونی در سطح شهر طراحی و مهندسی کرده است.

تازه ترین ها