چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

میکسر ادویه

میکسر ادویه

میکسر ادویه ماشین سازی به آفرین سازنده انواع میکسرهای ادویه در سایزها و ظرفیتهای مختلف می باشد .

قیمت میکسر ادویه

ادویه یا چاشنی را بخشی از یک گیاه معطر تعریف می کنند که به منظور عطر و طعم دهی به مواد غذایی هستند و از برخی از آن‌ها برای مقاصد خوراکی یا دارویی نیز استفاده می‌شود.

و به صورت درسته، خرد یا پودر شده برای عطر و رنگ بخشیدن به غذا مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های ماشین آلات بسته بندی به آفرین این اطمینان را به شما می دهد بهداشتی ترین دستگاه ها با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

سازنده میکسر ادویه

میکسر استیل ادویجات

ادویه ها و گیاهان معطر علاوه بر اینکه مقدار کمی ویتامین و املاح و فیبر به غذا اضافه می کنند، حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که عوامل تخریب کننده سلول ها یعنی رادیکال های آزاد را خنثی کرده و سطح سلامتی را ارتقا می بخشند.

ادویه‌ها همچنین به عنوان ماده نگهدارنده استفاده شده‌اند و برای انسان در بسیاری از زمینه‌های دیگر مفید هستند. یک ادویه می‌تواند دانه خشک شده، میوه، ریشه، پوست یا مواد مغذی گیاهی در مقادیر ناچیز به عنوان افزودنی مواد غذایی برای عطر و طعم و رنگ باشد یا به عنوان یک ماده نگهدارنده باشد که باکتری‌های مضر را می‌کشد و از رشد آن‌ها ممانعت به عمل می‌آورد.

میکسر پودر ریبون بلندر

انواع ادويه‌جات شامل :

میکسر نمک خوراکی و ریبون بلندر برای زردچوبه و انواع ادویجات مانند آويشن – انيسون – برگ بو – پاپريكا – تخم شنبليله – تخم گشنيز – تمر هندي – گردوي بويا- جوز هندي – خردل – دارچين – رازيانه – زرشك

میکسر پودر زعفران ، میکسر مخزن زنجبيل ، میکسر بلندر پودری زيره سبز ، میکسر پودر آزمایشگاهی زيره سياه سماق و بهترین دستگاه بلندر سياه دانه فلفل بهار فلفل سفيد همچنین انواع پره میکسر فلفل سياه – میکسر فلفل قرمز – كاري – كنجد – گارام ماسالا – میکسر ادویه گلپر – گل محمدي – ميخك – نمك طعام – وانيل – دستگاه پودر کن هل سبز – میکسر ادویجات هل سفيد – هل سياه مي باشد.