چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

میکسر پودر

میکسر پودر

میکسر پودر جهت بهتر میکس شدن پودر حول محور یک شافت دور مسیر پره کشی می شود که پره های کوچکتر پودر را از وسط به کناره دیواره هدایت می کنند و پره های بزرگ تر پودر را از کناره ها به وسط هدایت می کنند . دستگاه میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی آن را دارد که به سفارش مشتری ساخته می شود . این دستگاه در ظرفیت های ۱۰۰ , ۲۰۰ , ۴۰۰ , ۶۰۰ , ۸۰۰ , ۱۰۰۰ , ۱۵۰۰ , ۲۰۰۰ , ۵۰۰۰ لیتری ساخته می شود .

دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر ، ریبون بلندر تماما از جنس استیل یا آهن ۳۰۴ نگیر می باشد . این دستگاه از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت می کند و دریچه ای در قسمت زیرین دستگاه جهت خارج کردن مواد تعبیه شده است . توان و قدرت موتور گیربکس بر اساس حجم دستگاه میکسر می باشد.

میکسر پودری استیل

تمامی دستگاه های ماشین آلات بسته بندی به آفرین از جنس استیل با بالاترین کیفیت می باشد . ارائه دهنده انواع خط تولیدهای مهم، خط تولید با جدیدترین دستگاه های روز دنیا دستگاه هایی مانند میکسر استیل میکسر و پرکن انواع مایعات، میکسرهای تخصصی طراحی و ساخت انواع میکسرهای استیل دوجداره برای انواع پودرها مانند شوینده ها که با طراحی و سایز مورد نظر مشتری به صورت سفارش مشتری ساخته می شوند.

دستگاه میکسر پودر کوچک و دستگاه میکسر پودری بزرگ محاسبه برترین دور و چره مناسب جهت بهترین میکس مورد نیاز پودرها مخازن ذخیره ثابت و چرخدار بدنه ی استیل تیغه های ضدزنگ جهت میکس خوراکی های خشک سوئیچ لحظه ای روشن و خاموش میکسرهای استیل ماشین آلات بسته بندی به آفرین

میکسر پودری افقی

بهترین دستگاه های میکسر پودر با مخزن استیل درجه یک دارای گواهی بین المللی دستگاه میکسر پودر مجهز به تیغه مخلوط کن مخصوصی است که تیغه ریبون نام دارد.

فروش میکسر پودری

اندازه این تیغه به شکلی محاسبه گردیده که تقریبا کل قسمت های مخزن دستگاه را تحت پوشش قرارداده.  و با حرکات خطی و شعاعی تضمین بهترین ترکیب را به شما می دهد. در ضمن، پره های داخل مخزن دارای گردش مخالف یکدیگر هستند، یعنی برخی مواد را به داخل و برخی به بیرون می کشند که باعث ترکیب مناسب و دقیق تر مواد می شود.

دستگاه بلندر یا میکسر پودر

یعنی برخی مواد را به داخل و برخی به بیرون می کشند که باعث ترکیب مناسب و دقیق تر مواد می شود . پره ها و جنس مخزن بلندر به گونه ای در نظر گرفته می شود که قابلیت شستشو با آب را نیز داشته باشند . ماشین آلات بسته بندی به آفرین با بیش از ۱۸ سال تجربه و دارای گواهس استاندارد ایزو۹۰۰۱ یکی از بهترین مجریان طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی در سطح جهان می باشد.

دستگاه های ریبون بلندر ، که کار میکس پودر به جدیدترین روش روز دنیا می باشد را انجام میدهد.  این دستگاه ها ازجنس استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ ساخته شده اند. که ضد زنگ و هیچگونه آلودگی و فرسودگی را به مواد سرایت نمی دهد. مخصوصا برای مواد خوراکی مانند ادویه ها خیلی حائز اهمیت است که دستگاه میکسر پودر از جنس استیل مرغوب باشد . تا سالیان سال کار کند و دچار زنگ زدگی نشود.

فروش میکسر پودری

میکسر پودر استیل ۳۰۴ و میکسر استیل ۳۱۶ جز پرطرفدارترین محصولات ماشین سازی به آفرین می باشد زیرا این دستگاه اکثرا برای مصارف خوراکی استفاده می گردد و جنس استیل جهت ضدزنگ بودن و بهداشتی بودن محصول بسیار مهم می باشد . ماشین آلات بسته بندی به آفرین دارای بهترین کیفیت محصولات استیل با بیش از نیم قرن تجربه در این زمینه می باشد

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش

میکسر بلندر

ماشین سازی به آفرین به‌روزترین دستگاه میکسر پودر را طراحی کرده در ظرفیت های بسیار کوچک تا بسیار بزرگ برای کارگاه های کوچک تا بزرگترین کارخانجات بزرگ خاورمیانه برای صنایع مهمی که نیاز به میکسر استیل درجه یک دارند.

استریل کردن دستگاه میکسر پودر

با توجه به شیوع بیماری کرونا مجموعه ماشین سازی به آفرین تمامی کارخانجات خودرو با الکل ۷۰ درصد عاری از هرگونه ویروس و باکتری کرده است و تمامی دستگاه ها و افراد و تمامی سطوح د راین کارخانه بزرگ ضدعفونی شده است . تمامی دستگاه های میکسر مانند ریبون بلندر یا میکسر پودر و دستگاه های بسته بندی مثل پرکن مایعات در تمامی ابعاد میکروب زدایی گردیده است.

تازه ترین ها