چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

کپ استیل

کپ استیل

اتصالات کپ جوشی استنلس استیل

گروه ماشین سازی به آفرین تولید کننده اتصالات زانویی و کپ استناندارد استنلس استیل ( ۳۰۴ – ۳۱۶ ) درز دار و مانیسمان، در رده های متفاوت می باشد .

کپ جوشی ورق استیل

کپ جوشی ورق فولادی است که برای مسدود کردن انتهای لوله در سایزهای مختلف کاربرد دارد. ابعاد و ضخامت این قطعه بستگی به سایز و ضخامت لوله ها دارد.

این اتصال جوشی دامنه کاربرد وسیعی داشته و در صنایع متفاوت استفاده فروانی دارد. کپ در دو نوع فولادی و استیل ساخته می شود و با نام کپ فولادی و کپ استیل شناخته می شوند.

انواع کپ ها با استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶

این محصول براساس نوع اتصال به لوله های دیگر به دو نوع کپ بلند و کپ کوتاه تقسیم می شوند.

کپ های جوشی در انواع متفاوتی طبقه بندی می شوند که از آن جمله می توان به انواع فولادی، استیل، فشار قوی، درزدار و مانیسمان اشاره نمود.

فروش کپ استنلس استیل

نوع استیل این محصول که از ماده اولیه استنلس استیل ( ۳۰۴ – ۳۱۶ ) تهیه می شود، به دلیل ترکیب شیمیایی خود مقاومت بالایی در برابر خوردگی و اکسید شدن از خود نشان می دهد.این مقاومت بالا به دلیل وجود مقادیر بالای کروم و نیکل در ترکیب شیمیایی استیل است. این نوع از فولاد همچنین با داشتن عنصر مولبیدن، استقامت بالایی را نسبت به دماهای بالا و پایین دارد.

فروش کپ استنلس استیل

شرکت ماشین سازی به آفرین دارای انواع کپ مانسیمان، فشار قوی در متریال های استنلس استیل و درزدار می باشد.

کپ استنلس ۳۱۶ و ۳۰۴ با بهترین کیفیت عرضه کننده در سایر نقاط کشور و همچنین کشورهای اروپایی و دبی می باشد.

میکسر استیل

زانو جوشی استیل

ماشین آلات بسته بندی دارای انواع مخازن استیل با بالاترین کیفیت برای پخش در سطح بین المللی می باشد. دستگاه های بسته بندی مانند دستگاه ریبون بلندر و یا میکسر پودر با پره های متفاوت برای مصارف مختلف البته به این محصول درپوش جوشی یا کپ ضدزنگ نیز می گویند. طراحی ، ساخت ، توزیع و پخش عمده این محصول از درب کارخانه ماشین آلات بسته بندی صورت می گیرد. برای اطلاع از موجودی و هزینه با شماره کارخانه درج شده در تماس با ما تماس حاصل نمایید.

تازه ترین ها